Ağustos ayında dünyaya gelen kişilerin kendilerine has bazı özellikleri vardır. Ağustos hangi burç diyorsanız, Ağustos ayında doğanlar ya aslan ya da başak burcu olur.

Ağustos Hangi Burç?

Ağustos ayında doğanlar, doğum tarihleri ​​23 Temmuz ile 22 Ağustos arasındaysa Aslan olarak kabul edilir. 23 Ağustos ile 23 Eylül tarihleri ​​arasında ise Başak burcundadır.

Ağustos Burcu Nedir?

Astroloji birçok kişi tarafından talep edilmektedir. Özellikle işaretler ve özellikleri insanların aradığı konulardan biridir. Ağustos ayı burcuna Aslan burcu denir. Kişinin doğum tarihi 1 Ağustos ile 22 Ağustos arasındaysa, o kişinin burcu Aslan’dır.

Ağustos’ta Doğanların Burcu

İnsanlar burcunu ararken doğum ayına göre araştırma yapıyorlar. Ancak insanların burçları doğdukları gün ve doğdukları aya göre hesaplanır. Her ay olduğu gibi, Ağustos ayında doğan insanların iki farklı burcu olabilir. Bunlar Aslan ve Başak burçlarıdır.

23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ​​arasında doğanlar Aslan burcudur. Buna 23 Temmuz ve 22 Ağustos dahildir. Ancak 23 Ağustos ile 23 Eylül arasında doğanlar Başak burcuna dahildir. Bu nedenle herkesin doğum tarihine dikkat etmek gerekir.

Aslan Burcunun Özellikleri

Ateş grubuna ait olan aslan burçları farklı özellik ve karakterlere sahiptir. Aslan burcu olan kişilerin özellikleri ise şunlardır:

  • Yüce gönüllü ve hareketli kişilerdir.
  • Aslan burcu olan kişiler önder kişilerdir.
  • Odak noktası olmak isterler.
  • Bu kişiler istediklerini kabul ettirmek en önemli özelliğidir.
  • İyi zamanlarında oldukça heyecanlı, güler yüzlüdür.
  • Her ortamda hayran olunmak isterler.

Burç yorumları için Astroloji’ kısmını ziyaret etmeyi unutmayınız..

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere!

Author

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

Fikirlerinizi Merak Ediyoruz