Aralık ayında dünyaya gelen kişilerin kendilerine has bazı özellikleri vardır. Aralık hangi burç diyorsanız, Aralık ayında doğanlar ya yay ya da oğlak burcu olur.

Aralık Hangi Burç?

Aralık ayında doğan insanlar Yay burcudur. Genelde 1 Aralık ile 21 Aralık arasında görülür. Genellikle girişimci ve enerjik olan Yay burçları birçok önemli karakteristik etki gösterir. Elbette 1 Aralık ile 21 Aralık arasında doğan insanlar doğdukları tarihe göre farklı özellikler taşırlar.

Aralık Burcu Nedir?

Aralık ayında doğanlar için burç Yay’dır. Öte yandan Yay, 23 Kasım‘da başlar ve 21 Aralık’a kadar sürer. Başka bir deyişle, hem Kasım hem de Aralık ayı ile uğraşan Yay burçları, bugünlerde doğdukları kişilerle bazı özelliklerini anlamaya çalışıyorlar. Yay burcunda doğanlar için, oyuna giren daha benzersiz özellikler, çeşitli tanımlayıcı faktörler vardır. Bu tür özellikler 23 Kasım ile 21 Aralık arasında doğan insanlarda farklı şekillerde ortaya çıkabilir.

Aralık Ayında Doğanların Burçları

Aralık ayından bu yana Yay burcunda doğan insanlar genellikle iş adamları ve aktif insanlar olarak öne çıkıyor. Özellikle pozitif enerjileriyle çevrelerine neşe katan kişiler olarak da bilinirler. Felsefi tercihlerinin yanı sıra hayata bakışları da diğer burçlara göre değişiklik gösteriyordu. Aynı zamanda özgür doğaya sahip insanlar olarak öne çıkıyorlar.
Kendi kararlarını vermekte ve uygun gördükleri şekilde uygulamakta özgürdürler. Özgürlüğü çok sevdikleri için baskıyı sevmezler. Bu yüzden baskıyı pek sevmezler.

Burç yorumları için Astroloji’ kısmını ziyaret etmeyi unutmayınız..

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere!

Author

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

Fikirlerinizi Merak Ediyoruz