Selamlar dostlar, sponsorlu içerik başlığı altında olsa da bu yazımın sponsorlu içerik ile kesinlikle alakası yoktur 🙂 Öncelikle buna açıklık getirelim.

Telefon ile ne kadar iç içe olduğumu neredeyse biliyorsunuz, ancak kılıf konusunda yüzüm şimdiye kadar pek gülmedi desem yeri. Renkli kılıflar kullanmayı pek seven bir insan değilim, bu yüzden telefonumu gold rengi aldım:) ya da zengin hissetmek için bilemedim🤭

3 ay kadar öncesinde bast  markası ile tanıştım, sosyal medya reklamlarından görmüştüm. Web sitelerine girdiğim zaman kalın puntolarla “SARARMA YAPMAZ” ibaresini gördüm. Her zamanki satış stratejisi olarak düşündüm daha sonrasında yine de bi şans vermek istedim. Arkadaşlar 3 ay oldu hâla en ufak bir sararma mevcut değil. Telefonumu tamamen sarıyor çok hafif ekstra ağırlaştırmadı bu ürün bir harika🔥.

İlk başta bast iPhone kılıfları arasında en çok beğendiğim modellerden olan şeffaf kılıfı sipariş etmiştim. Akabinde, memnun kaldığım için diğer kılıflarını da sipariş ettim ve toplamda 3 adet bast marka telefon kılıfım oldu.

Benim kullandığım modeller;

Ultra İnce Serisi 

Ultra ince serisi ile telefon diğer kılıflara göre daha ince bir yapıda oluyor. Aşırı derece de ince 🙂 Ultra İnce serisinden 2 adet sipariş oluşturdum birisi şeffaf bir diğeri de mavi.

Ultra İnce Serisi Şeffaf

Ultra İnce Serisi Şeffaf
Ultra İnce Serisi Şeffaf

Şeffaf kılıflarının en büyük güzelliği kesinlikle sararmaz olması. 3 aydır kullanmaktayım ve en ufak bir sararma problemi dahi yaşamadım. Gördüğünüz üzere..

Ultra İnce Serisi Mavi

Şeffaf kılıf kullanmaktan bir gün sıkılırsam diye bir de mavi rengini aldım en başta diyordum ki diğer kılıfımın başına bir şey geldiğinde buna geçerim ancak daha bir şey olmadı 🙂

Solid Siyah Koleksiyonu

Şık bir tasarımın yanı sıra bu kılıf da esnek ve asla kırılmayan bir yapıya sahip ve en sevdiğim özelliği ise şarj yerini kapatıyor olması.

Solid Siyah Koleksiyonu
Solid Siyah Koleksiyonu

Özet geçecek olursam hayatımdaki en iyi kılıf deneyimi olabilir. Koleksiyonlarını incelemenizi kesinlikle tavsiye ederim:)

Author

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

1 Comment

Fikirlerinizi Merak Ediyoruz