Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Kripto paralar, bitcoinler, altcoinler vs derken bir de Binance çıktı. Peki ya nedir bu Binance yahut ne işe yarıyor, yasal mı,güvenilir mi dediğinizi duyar gibiyim. Hemen bu sorularınızı vakit kaybetmeden cevaplamaya geçmek isterim.

Binance Nedir?

Binance, kripto  para ve kripto  paraya ait olan diğer para türlerinin ticaretinin yapılması için kurulan bir kripto para borsasıdır. 2018 yılında kurulmuş olmasına rağmen günümüze kadar kullanımını hala devam ettiriyor.

Binance Güvenilir Mi?

Binance güvenilir mi, paramı yatırsam dolandırılma ihtimalim var mı gibi soruların aklınızda yer ettiği düşüncesindeyim. Merak etmeyin birçok kişi sizlerle aynı düşüncelere sahip. Nede olsa konu para, bence de biraz soru işareti olsun kafamızda 🙂

Binance, kullanıcılarına İki Faktörlü Doğrulama ( 2 FA ) seçeneği sunuyor. Bu da şu demek oluyor ki; hesabınız korumasını bir tık daha sağlamlaştırabiliyorsunuz.

binance nedir nasil kullanilir - Binance Nedir, Nasıl Kullanılır?

Binance Tr Uygulaması Var Mı?

Binance, henüz mobil sitesini ve mobil uygulamasını geliştirmemişti ve sadece masaüstü bilgisayardan işlem yapılabiliyordu. Ancak sonunda Binance Tr’nin hem Android uyumlu hem de İOS uyumlu uyguaması kullanıma sunuldu.

Binance Tr Yasal Mı?

Binance, yasal olan bir kripto para borsasıdır. Aynı zamanda da Türkiye’nin, İstanbul ilinde adına bir şirket vardır. Bu yüzden ülkemizde yasal ve güvenilir borsa olarak kabul ediliyor.

Binance Nasıl Kullanılır?

Daha önce internet sitesinde hisse senedi işlemi yaptıysanız, Binance’yi kullanmak sizin adınıza çok kolay olacaktır. Hisse alım-satım işlemlerini gerçekleştirirken nasıl tek tek listeleniyorsa piyasa önümüzde bunda da aynı şekilde oluyor. Coin alım-satım emirleri girerek sizler de bu işlemi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer ki sizler de Binance’ye üye olmayı düşünüyorsanız bu linkten kolayca üye olup alım-satımınızı gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.

En başta da dediğim gibi son dönemlerde adını çok duyduğumuz Binance hakkında sizleri bilgilendirmek istedim. Dilerim ki faydalı ve işinize yarayacak bilgiler bulmuşsunuzdur makalemde. Bol kazançlı günler dilerim 🙂

Author

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

2 Yorum

  1. Binance diğer kripto para borsaları gibi dandik bir site olduğunu sanmıyorum çünkü bende binanceden kaç kere çekim talebinde bulunan biri olarak herhangi bir sorun yaşamadım.

  2. Binance gerek işlem hacmiyle gerek müşteri desteğiyle diğer firmalar arasından öne çıkıyor. NFT ile ilgilenenler için de özel bir market alanı var. Bugüne kadar yaptığım işlemlerde hep memnun kaldım.

Fikirlerinizi Merak Ediyoruz