Herkese merhaba dostlar. Bugün sizleri borsaya henüz girmemiş olan ve ilk aşamayı tamamlayan geleceğin Bitcoin’i olarak adlandırılan Pi Coin ile tanıştıracağım.

Yüzlerce ekran kartı almanıza gerek olmadığından dolayı sizlere anlatmak istedim, sadece bir akıllı telefon ile kolaylıkla yapılmakta.

Kesinlikle hiçbir sponsorluk falan yoktur tamamen sizin yararınıza olduğu için bahsetmekteyim. Projenin ilk fazı Mart 2020’de tamamlandı ve ikinci fazın Mart 2021’de tamamlanması bekleniyor. Gelecekteki madeni paralarda Pi biriktirmek size büyük kazançlar sağlayacaktır. Üçüncü aşamanın tamamlanmasının ardından borsaya 10-15 dolar civarında yansımaya başlaması bekleniyor.

Pi Coin Tamamen Ücretsiz

5-6 yıl önce Bitcoin satın alan kişiler artık milyarder. O treni kaçırdın amenna, ancak bu diğer kripto para birimleri için de treni kaçıracağın anlamına gelmez. Her bir kripto para birimi, piyasaya girmeden önce büyük miktarda para dağıtır (Pi Coin) ve ardından dolaşımdaki piyasada değer kazanır. Pi Coin de benzer şekilde sınırlı sayıda kişiye dağıtıyor.

Sistem tamamen ücretsiz ve yapmanız gereken tek şey sisteme referans kodu ile üye olmak ve 24 saatte bir olmak üzere insan olduğunuzu kanıtlamak için butona tıklamak.

Ücretsiz oluşu ve kaybedecek herhangi bir riski olmayan Pi Coin e geçmek için hâlâ geç kalmış değilsiniz.

pi coin1 - Bitcoin'in Yerini Alacak Coin Pi Coin
Bitcoin'in Yerini Alacak Coin Pi Coin 1

PI NETWORK NEDİR?

Pi Coin, Stanford Üniversitesi’nden bir doktora tarafından geliştirilen yeni bir dijital para birimidir ve dünya çapında 10 milyondan fazla üyeye sahiptir.

Pi Coin, Pi platformunda üyeler arasında dijital pazarda bu tür kripto para ve ürün / hizmet işlemleri ile dünyada en çok kullanılan kripto para birimini üretmeyi ve büyük ölçekli bir ekonomi oluşturmayı hedefliyor.

PI NETWORK NE KADAR GÜVENİLİR?

Açıkçası, kimse babamın oğlu değil. Herhangi bir kripto para sistemine özellikle güvenmiyorum, ancak şu anda 41 dolar olan BTC’nin 37.000 doların üzerinde olduğu bir gerçek var. Kaç kişinin ah keşke ben de alsaydım dediğini düşünün ve ona göre kararınızı siz kendiniz verin. Bu sistem konusunda biraz tereddüt etsem de kullanıcı sayısı arttıkça tahsis edilen Pi Coin sayısı azalıyor, bu da sistemin güvenilirliğini gösteriyor diye düşünüyorum. Aynı kalabilirler veya azalmayabilir, çünkü insan sayısı arttıkça daha fazla para kazanıyoruz ama yapmıyorlar. Sonuçta, şüphelerime rağmen hâlâ ödeyecek insanlardan biri olduğunu düşünüyorum. Ne kaybedeceğim “Asla” dan ne kazanabilirim? Tabii ki bu benim fikrim, girip girmemek kendi fikriniz.

NASIL BAŞLAYACAĞIM?

Madenciliğe başladığımız andan itibaren, uygulama bize 24 saat boyunca her saniye Pi sağlayacaktır. 24 saatlik üç kazı döngüsünü tamamladığımızda, katkıda bulunanların rolünü oynayacağız ve bir güvenlik çemberi oluşturabiliriz. Güvenlik çemberine herhangi bir sayıda üye ekleyebiliriz ancak bunlardan sadece 5 tanesinden faydalanabiliyoruz. Çemberin her üyesi temel kazı hızımızı artıracak, bu nedenle toplam kazı hızı% 20 artacaktır (5 üye için% 100’e kadar) Öncelikle sisteme üye olabilmek için akıllı telefonunuz olması gerekmektedir. Aksi takdirde (henüz) sistemden yararlanamazsınız.

iOS işlemcili Apple Telefonlarda, AppStore’dan “Pi Network” yazarak uygulamayı indirmelisiniz. Android işlemcili telefonlardan ise Play Store’dan “Pi Network” Uygulamasını indirmelisiniz.

Kayıt olabilmeniz açısından, bir üyenin sizi Pi Network oluşumuna davet etmesi gerekiyor, yoksa kayıt olamıyorsunuz.

Bunu, üye olurken 
“Referans Kodu: enestektas “ 
yazarak faydalanabilirsiniz.

Author

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

6 Yorum

  1. Stanford Üniversitesi de doktora yapan 4 arkadaş geliştiriyor Pi Coin i. Bir söylentiye göre Çin ABD ve Bitcoin e karşılık geliştiriyormuş.Yüksek bir hacime sahip değil. 146,14999390PI yaklaşık ₺8,74 e tekabül ediyor. Resmi olarak piyasaya giriş yaptığında değeri ne kadardan başlar veya ne sürede değerlenir bilinemez ama kaybedecek bir şey olmadığını düşünüyorum denemekte fayda var sonuç olarak para istemiyor sizden Bol kazançlar 🙂

  2. Yine muhteşem bilgiler yine Enes hemen şuan indirip başlıyorum sonuçta taş atıp kolum yorulmayacak 😛

  3. Bence bu tür sanal paralara güvenmekle hata yapılıyor. Bir gün uyandığınızda bütün birikiminizin ya da yatırımınızın bir hiç olduğunu görebilirsiniz. Hiçbir yasal dayanağı ve güvencesi yoktur bu tarz kripto paraların.

  4. Bitcoinden sonra Pi Coin de dediginiz gibi trendler listesinde yerini alıyor ve gerçekten çok güzelde açıklama yapmıssınız Ben Ziyaretçilerinize önerebilecegim diger coin olan Avax Coin Yorum Konusunu Okumalarını Tavsiye Ederim . https://coinyorum-tr.com Adresinden.

Fikirlerinizi Merak Ediyoruz