Bugün benim doğum günüm. Doğum günlerimin bir öncekinden ya da bir sonrakinden ne farkı var anlamış değilim. İnsanı devirdiği gün sayısı değil daha çok yaşadığı olaylar değiştiriyor. Bazen bir bakıyorsun yıllar geçmiş ama hâlâ yerinde saymışsın, bazen de bir olay yaşarsın nice yaş günlerine bedel. Bu yıl öyle bir yıldı. Geçen 1 seneye şöyle bir baktığımda mutlu olduğum zamanların yanında üzgün olduğum hatta üzüntüden kafamı yastıktan kaldırmak istemediğim günlerimin olduğunu da fark ettim.E tabii hayat bu, hep mutlu olamazsın Enes. Haklısınız hep mutlu olamıyoruz. Her ne kadar bana (ve bize) ayrılan sürenin sonuna gelsekte bu yıl buna değerdi. (Sponsorlarımdan şimdiden özür diliyorum 😄)

Bu konuda vakit dilimi ne düşünür bilemem ama bu son yaş bir sene gibi değil de bana bi’ 20 sene sürdü sanırım. Bu yıl hayatıma menfaat için gelen insanlar, değişen insanlar, değişmeyen insanlar ve daha bir sürü şeyin bolca olduğu bir yıl geçirdim. Tabii ki güzel şeyler de oldu. Yeni sponsorlar, harika insanlar, bitirilen onca dizi ve film. Belki şimdiye kadar okudun ama benim kim olduğumu bilmiyorsun seni hemen aydınlatayım sevgili dostum  hakkımda’ sayfamda seni bekliyorum. Tıklayarak gidebilirsin.

"Hayatımda Olduğun İçin Teşekkür Ederim"
“Hayatımda Olduğun İçin Teşekkür Ederim”

Yaşadığım yaşlar için, yıllar için, yürüdüğüm yollar için, güç verdiğim insanlar için, bana güç veren ve yanımda yürüyen insanlarım için, dostlarım için, arkadaşlarım için, yeteneklerim için, sevgilerim için, kahkahalarım için, gözyaşlarım için, başarılarım için, yaptıklarım için, yapacaklarım için, yaşadığım ve daha yaşayacağım duygular için, gezip gördüklerim için, göreceklerim için kendimi tebrik ediyor ve kendimle gurur duyuyorum.

Yüzümdeki ışık için, kalbimdeki aşk-ı ala için, gönül gözüm için, ruhumdaki incelik için, beynimdeki akıl için ve bana verdiği daha nice şeyler için Allah’a teşekkür ediyorum. Hamd ve şükürlerimi de eksik etmiyorum tabii ki.

Doğum günümü kutlayan, kutlamayan, kutlamaya vakti olmayan (ya da kutlamak istemeyen) herkese teşekkürler.

Daha yapacak çok işim var…

İyi ki doğdun Enes.

Sen bitanesin 🙂

Son olarak; Rabbim, ben Enes. Sen mevzuyu biliyorsun…

Author

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

3 Yorum

  1. Hahahahah deli çocuk harika olmuş yine döktürmüşsün. İyi ki doğdun. Birtaneciksin Enes 🌸

  2. Sen konuyu biliyorsun dersen kabul olmazmış açık açık söylemen gerekirmiş. İyi ki doğdun Enesss!

Fikirlerinizi Merak Ediyoruz