Çocuklar için en iyi animasyon önerileri ile eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Sadece çocukların değil büyüklerin de sevgisini kazanan birbirinden güzel animasyonları derledik. Hadi gelin ailecek izleyeceğiniz animasyonlara yakından bir göz atalım.

Yukarı Bak / Up (2009)

Çocuklar İçin En İyi Animasyon Önerileri
Çocuklar İçin En İyi Animasyon Önerileri – Yukarı Bak / Up

Yukarı Bak’ta tesadüf sonucu yolları kesişmiş olan iki çocuk, senelerce sürecek duygusal bir öykünün kahramanlarıdır. Hayatı eğlenceli yaşayan ve her olayda çocukça saf duygular hisseden Ellie’nin hayali, ülkeleri gezebilmektir. Carl ise sakinliği ve yalnızlığa örttüğü maceracı ve büyük kalbiyle Ellie’nin bu arzusunu yaşayabilmesini istemektedir. İki ufak çocuk yetişir, evlenir ve yaşlanırlar.

Soul (2020)

Soul (2020) 
Soul (2020)

Bir okulda müzik hocası olan Joe Gardner, jazz piyanisti olabilmenin düşünü kurmaktadır. Bunun beraberinde ilk müzisyenlik işini edinir. New York gecelerinde gezinen öğretmen, bir anda kendisini kanalizasyona düşmüş bulur. Fakat burası özünde farklı bir hayata açılıyordur. Şu an ise Dünya’ya ne şekilde geri döneceğini bulabilmesi gerekiyordur.

Küçük Denizkızı

Küçük Denizkızı 
Küçük Denizkızı

Bütün deniz kızlarının isteği, hoş bir prens ile evlenmek ve herkes gibi bir insan şeklinde hayat sürdürmektedir. Tatlı Ariel de bir gün hayallerde gördüğü prensle karşılaşmanın hayallerini kurmakta olan bir deniz kızı olup masmavi denizlerin derin sularında kulaç atıyordur. Fakat Ariel, hayallerini gerçeğe çevirmek konusunda çokça kararlıdır. Bu düşünü yaşamak uğruna Ursula isimli çok kötü kalpli bir deniz büyücüsü ile bir sözleşme yapar. Ursula, Ariel’in güzel ses telini ister ve sesin karşılığında Ariel’e bir çift bacak vermektedir.

Sevimli Canavarlar

Sevimli Canavarlar 
Sevimli Canavarlar

Bu gezegende canavarlar yaşam sürmek için insanlara muhtaç haldedir çünkü insanları ürküttükleri an duyabildikleri çığlık onlar için enerji kaynağı gibidir. Bu ilginç dünyaya yanlışlıkla minik bir kız çocuğunun rotası düşünce işler rayından çıkar. Çünkü normal insanlar bu değişik yaratıklara ters tepki yapmaktadır ve korkuya kapılan bu canavarlar salgın bir virüsün yayılacağını düşünürler.

Cesur

Cesur 
Cesur

Merida, Kral Fergus ve Kraliçe Elinor’un okçuluk işinde fazlasıyla becerikli ama bir okadar da deli dolu kızlarıdır. Yaşamının kendi ellerinde olduğunu düşünen Merinda, dünyada bin yıllardan beri oluşan bir oluşuma karşı çıkar.

Birbirinden güzel eserler ve incelemeler için takipte kalın!

Author

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

Fikirlerinizi Merak Ediyoruz