Aksiyon – macera tutkunuzu iyileştirmek istiyorsanız ve en sevilen macera filmleri listesinin peşindeyseniz doğru adrestesiniz.

Film izlemeyi ve başka bir dünyaya açılmayı sevenler için en popüler filmleri derledik. Sürükleyici yapımlarla iyi vakit geçirmek için listeye göz atmanızda fayda var.

Yoğun İlgi Gören ve En Sevilen Macera Filmleri

1- Akşamdan Kalma 2

En Sevilen Macera Filmleri - Akşamdan Kalma 2
En Sevilen Macera Filmleri – Akşamdan Kalma 2

Akşamdan kalma 2, en sevilen macera filmleri listesinde 1.Sırada kendisine yer buluyor. Birçoğunuz muhtemelen orijinal Hangover’ı gördünüz.

Vegas’ta çılgın bir akşamdan kalma olan dört arkadaş hakkında komik bir film sizlerle! Tabii ki en az 1.si kadar etkileyici denebilir. Film bu sefer sizi Tayland’a götürüyor! Tam bir macera gezi filmi.

2- Paris’te Gece Yarısı

Paris'te Gece Yarısı
Paris’te Gece Yarısı

Midnight in Paris filmi, Paris’te geçiyor ve izleyenler üzerinde Fransa’nın başkentine seyahat etmek için ciddi bir tutku yaratıyor.

Film, her gece zamanda yolculuk yaparak 1920‘lere giden ve o yılın önemli insanlarıyla tanışan bir senarist olan Gil‘i (Owen Wilson) konu alıyor. Romantik biriyseniz veya nostaljik bir his arıyorsanız bu gezi-macera filmi tam size göre.

3- Darjeeling Sınırlı

Darjeeling Sınırlı
Darjeeling Sınırlı

Wes Anderson muhtemelen en sevdiğimiz yönetmenlerden biridir ve onun filmlerinden birini izlediğinizi anlamanız birkaç saniyenizi alır.

Bu film, üç kardeşin barışıp bir trende Hindistan’ı baştan başa dolaşmaya çalıştığı muhteşem ortamıyla en iyi macera filmleri listemize giriyor.

4- Bir Geyşa’nın Anıları

Bir Geyşa'nın Anıları
Bir Geyşa’nın Anıları

Bir Geyşanın Anıları, 2005 yılında vizyona girdiğinde, Geyşa’yı tasvir etmesi, bekaretlerini satması ve Japon filmlerinde Çinli aktrisleri seçmesi nedeniyle Japonya’da çelişkili bir filmdi.

Yine de Geyşa kültürü ve Hollywood eğlence tarzıyla büyüleyici bir film olarak izleyicilerin karşısına çıkıyor.

5- İmkansız

İmkansız
İmkansız

İmkansız, en sevilen macera filmleri listemize girmeye hak kazanan yapımlardan biridir. Eserde, 2004 Hint Okyanusu tsunamisi sırasında Tayland’da yakalanan bir ailenin güzel ve gerçek hikayesi ele alınıyor.

Aile üyeleri, bir felaket sırasında birbirlerinden ayrılırlar ve birbirlerine geri dönmek için savaşmak zorundadırlar. Tüm tatiller bir rüyanın gerçekleşmesi değildir ve sevdikleriniz nihayetinde en önemli şeylerdir.

Böylece en sevilen macera filmleri konusuna değinmiş olduk. Daha fazlası için takipte kalmayı unutmayın!

Author

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

1 Comment

Fikirlerinizi Merak Ediyoruz