Eylül ayında dünyaya gelen kişilerin kendilerine has bazı özellikleri vardır. Eylül hangi burç diyorsanız, Eylül ayında doğanlar ya başak ya da terazi burcu olur.

Eylül Hangi Burç?

Eylül yılın dokuzuncu ayıdır. Eylül ayında doğan kişilerin burcu genellikle Başak’tır. Ancak Başak burcu olmak için kişinin doğum tarihinin belirli bir tarih aralığında olması gerekir. 23 Ağustos – 22 Eylül tarihleri ​​arasında doğanlar Başak burcudur. Ancak 23 Eylül ve sonrasında doğanlar burç değiştirirler. 23 Eylül – 22 Ekim tarihleri ​​arasında doğanların burcu Terazi’dir.

Bu nedenle, Eylül burçları Başak veya Terazi olabilir. Burada doğum tarihi çok önemlidir. 1 Eylül – 22 Eylül arasında doğanlar Başak burcunda, 23 Eylül – 30 Eylül arasında doğanlar Terazi burcundadır.

Eylül Burcu Nedir?

Astroloji ile ilgilenen insanlar, hangi burçlara ait olduklarını merak ederler. Burçlar aylara göre aranırken. Ancak burçlarda aylar kadar doğum tarihi de önemlidir. Sonuç olarak, Eylül ayında doğan kişilerin iki farklı burcu vardır.

Eylül ayında doğan kişiler hangi burçta olduklarını merak ediyorsa 22 Eylül’e dikkat etmelidir. 22 Eylül’den önce doğanlar Başak burcudur. 23 Eylül ve sonrasında doğanlar Terazi burcudur

Eylül’de Doğanların Burcu

Eylül, sonbahar mevsiminin başlangıcıdır. Bu ay doğan kişiler, doğum tarihlerine göre Başak veya Terazi burcudur. Bu iki burcun özellikleri çok farklı olduğu için hangi burçlara ait olduklarını bilmek çok önemlidir.

Başak Burcu Özellikleri

Eylül ayında doğan ve 22 Eylül’e kadar doğan kişiler Başak burcuna aittir. Bu burcun özelliklerine baktığınızda ilk göze çarpan şey detaylara odaklanmış olmalarıdır. Her konuyu dikkatle inceleyen Başak burçları, işine önem veren kişilerdir. Genellikle yardımsever olan Başaklar, güvenmedikleri ve güvenmedikleri insanlara karşı soğuktur. Birbirlerine zulmetmezler ve kurtarıcıdırlar. Duygularında soğuk ve dengeli görünürler.

Burç yorumları için Astroloji’ kısmını ziyaret etmeyi unutmayınız..

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere!

Author

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

Fikirlerinizi Merak Ediyoruz