GTA 5 şimdiye kadar ki en büyük haritaya ve büyük bir karakter kadrosuna sahip. Bu karakterlerin sadece tipleri birbirinden farklı değil yetenekleri hareketleri falan. Oyuna yeni başlayan herkesin kafasında ise şu soru işareti var “Gta 5 adam nasıl değiştirilir?” Bu yazıyı tam anlamıyla okuduğunuz zaman Gta 5 adam değiştirme sorunuza kesinlikle cevap bulacaksınız. Biraz karakterleri tanıyalım;

Örneğin Micheal güzel giyinmeyi bilen, kibar. Trevor ise Micheal’a göre gözü kara, hırçın ve hiç kibar olmayan birisi. Bir diğer karakterimiz ise Franklin, bu karakterimiz ise daha çok sporcu olan bir tip, motorları seviyor ve suikastların başında gelen isim. Karakterlimizi çok kısa özetlediğimize göre bu karakterlere nasıl geçiş yapacağımızı öğrenelim. Gta 5 adam değiştirme ile ilgili kafanızdaki tüm soru işaretlerini yok edeceğime emin olabilirsiniz;

gta 5te karakter nasil degistirilir - GTA 5’te Karakter Nasıl Değiştirilir?

GTA 5 karakter değiştirme işlemini yapmak için;

  • Öncelikle oyuna girip, oynamaya başlar vaziyette olmamız gerekiyorç
  • Oyunu oynamaya başladığınız da klavyenin sol tarafın da hayır o sağ hah o sol tarafında yer alan “alt” tuşuna basılı tutuyoruz.
  • Basılı tuttuğumuz zaman karşınızda 3 adet karakter belirir. Bu karakterleri seçebilmeniz için fare ile sağa ve sola oynama yaparak seçip. Oynamaya devam edebilirsiniz.
  • İstediğiniz zaman istediğiniz karaktere bu sayede kolaylıkla geçebilirsiniz. Birisinin görevlerinden sıkıldıysanız hemen diğer karakterlerin görevlerine bakabilirsiniz.

Rockstar Games’in çıkardığı GTA serisi daha ne kadar uzar gider bilemem ama. Arka Sokaklar dizisi ile yarışacağı kesin gibi duruyor.

GTA 5 adam değiştirme ile ilgili bilgi sahibi olduğunuzu ümit ediyorum.

Yazımı okuyan herkese iyi oyunlar dilerim.

Author

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

Fikirlerinizi Merak Ediyoruz