Astroloji meraklıları son zamanlarda hangi burçlar iyi anlaşıyor sorusunu oldukça fazla araştırmaya başladı. Hayatınıza ışık tutacak bilgiler için yazımızı okumaya devam edin.

Genel olarak insanlar biri ile anlaşamadığı zaman ısınamadım ya da yıldızımız tutmadı gibi söylemlerde bulunur. Bu aslında altı dolu bir cümledir. Kişinin burcu karakter özelliklerini belirler.

Yani yükselen burç, yıldızların o an ki konumu ve gezegenler, burçlar ile doğrudan bağlantılıdır. Doğal olarak kişileri her açıdan etkiler. Çoğu kişi burcunun kimlerle uyumlu olup olmadığını merak eder. Genel de zor grupta olan burçların anlaşması zordur.

En İyi Anlaşan Burçlar

En İyi Anlaşan Burçlar
Hangi Burçlar İyi Anlaşıyor? Ağustos 2022

Koç burcu özgür ruhlu, dobra ve birazda baskın bir burçtur. Ateş grubunda yer alır. Ateş grubunda yer alan diğer burçlar ise Aslan ve Yay burcudur. Dolayısıyla genel karakter özelliklerine bakıldığında koç burcu, Yay ve Aslan burcu ile iyi anlaşır.

Boğa burcu boğazına düşkün ve dominant karaktere sahip bir burçtur. Boğa burcu koç ve oğlak burçları ile iyi anlaşır. En çok korkulan burçlardan biri olan ikizler burcu, karmaşık kişiliği ve sürekli fikir değiştirmesi ile bilinir.

İkizler burcu genel de çok kimseyle anlaşan bir burç değildir. Bu da çift karakterli olmasından kaynaklanır. Kova ve terazi burcu da bu kişilik özelliklerini taşır. Bundan dolayı bu iki burç ile daha iyi anlaştığı söylenebilir.

Benzer Yapıları Olan Burçlar

Benzer Yapıları Olan Burçlar
Benzer Yapıları Olan Burçlar

Yengeç burcu hassas ve duygusal olan bir su grubu burcudur. Bu yüzden yine kendisi gibi hayal dünyası geniş ve hassas olan, balık ve akrep burçları ile iyi anlaşır.

Kendine özgüveni ve dikkat çekici yapısı ile bilinen Aslan burcu, ateş grubu bir burçtur. Koç ve yay burçları ile daha iyi anlaşır. Başak burcu evcimen ve yapıcı bir burçtur. Aynı zamanda titizliğe çok önem verir. Oğlak ve boğa burçları ile iyi anlaşır.

Terazi burcu çift karakterli ve duyguları çok çabuk değişen bir burçtur. Genel de ikizler burcu ile benzer özelliklerinden dolayı iyi anlaşır. Akrep hırslı ve kindar bir burçtur. En çok zararı kendine olur. Balık ve yengeç burcu ile benzer yapıdadır.

Kova burcu özgür ruhlu ve yaratıcı bir burçtur. Sabit bir fikre bağlı kalamaz. Terazi burçları ile iyi anlaşır. Çok fazla inatçı olan oğlak burcu, koç ve boğa burcu ile uyumludur.

Ateş grubu olan yay burcu baskın karakterli ve eğlenceli bir yapıya sahiptir. Aslan burçları ile gayet iyi anlaşır. Balık burcu hayalperest ve son derece naif bir burç olarak bilinir. Yengeç ve akrep burçları ile uyumlu olur.

Bu sayede hangi burçlar iyi anlaşıyor sorusunu açıklığa kavuşturmuş olduk. Daha fazlası için takipte kalmayı unutmayın!

Author

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

Fikirlerinizi Merak Ediyoruz