Hotmail, Microsoft Corporation’ın ücretsiz ve hızlı olan bir e-posta hizmeti uygulamasıdır. Ama bu hizmet artık Hotmail, Windows Live veya MSN olarak tanınmamaktadır. Esasen, site tam da en son Outlook.com’a yükseltildi. Outlook ve Hotmail aynı anlama gelebilir, ama Microsoft’un popüler olan web posta hizmeti adları uğruna yeniden markalaştırdığı düşünülemez. Bu gerçekten sadece yeniden adlandırma ile ilgili değildir. Saf bir yeniden markalaşma stratejisidir.

Aslında, bundan daha iyi bir şey yaptılar, gelen kutunuza bir dizi yeni kullanışlı özellik eklediler ve ayrıca kullanıcıları için kullanımı daha kolay ve hızlı hale getirdiler. Hotmail hesapları, Outlook’un tüm avantajlarından yararlanır; bu, hesapların geçerliliğini yitirmediği veya geri dönüştürülmesi gerekmediği anlamına gelebilir. Birçok aktif Hotmail kullanıcısının zaten bildiği gibi, ünlü e-posta adresi ortadan kaybolmadı.

Kullanıma hazırdır ve Gmail, Yahoo ve Outlook ile aynı büyük itibara sahiptir. Hotmail e-posta hesabı, Outlook e-posta istemcisi, Office 365, Skype, OneDrive Microsoft Teams ve hatta Windows Insider Programı ile kolayca kullanılabilir.

Hotmail’e Nasıl Kayıt Olunur?

Hotmail’e kaydolmak çok kolaydır. GerekeHn web siteye girin veya Hotmail’in başka bir ülke sürümüne giderseniz, artık her şey Microsoft’un bu yeni hizmetinden geçtiği için Outlook.com sitesine yönlendirileceksiniz. Takvimdeki tüm kişileriniz, e-postalarınız, randevularınız Outlook.com’a aktarıldı ve tüm malzemelerinize, e-postalarınıza ve belgelerinize istediğiniz zaman erişebilirsiniz.

Ancak, kolayca yeni bir www.hotmail.com hesabı oluşturmak ve sorunsuz bir Hotmail kaydı gerçekleştirmek için gereken adımlar çok kolaydır. Hotmail kayıt için gereken web sitesine giriş yapın ve formu doldurarak kaydolun. Hotmail giriş için gerekli web sitesine giderek e posta ve şifrenizi girerek Hotmail girişinizi sağlayabilirsiniz.

Kaynak: https://giris.email

Author

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

Fikirlerinizi Merak Ediyoruz