Instagram üzerinde dolandırıcılık yöntemleri arttığından instagram ilk mail nasıl öğrenilir konusunda bir yazı hazırlamak istedik. Biliyorsunuz instagram hesap alım satımlarında hesabın ilk mailinin olması gerekmektedir. Yani sadece cep telefonu numarası ile açılmış olmaması gerekmektedir. Aksi taktirde satan kişi size hesabı verdikten sonra geri alabilmektedir.

Bu yüzden instagram ilk mail öğrenme konusunda aşağıdaki hedefi izleyin;

Hesap Ayarları > Gizlilik ve Güvenlik > Hesap Verilerini Görüntüle > Önceki E-posta Adresleri

sekmesinden daha önceki tüm mail adreslerini bulabilirsiniz. Ayrıca Hesap verilerini görüntüle bölümünde de daha önceki telefon numaralarını da görebilirsiniz. Hesabın kaç kez el değiştirdiği konusunda size bilgi verebilir. Aşağıdaki resimde de göreceğiniz üzere hesabınıza ait geçmişte kaç kez mail değiştirildi ise bu sizin karşınıza çıkacaktır. Bu şekilde ilk mail yani kurucu mail öğrenme kısmını tamamlamış oldunuz.i̇nstagram i̇lk mail kurucu mail ogrenme - İnstagram İlk Mail, Kurucu Mail Öğrenme?

Instagram Link İle İlk Mail Öğrenme

Eğer daha hızlı şekilde link ile instagram kurucu mail öğrenmek istiyorsanız aşağıdaki linke pc üzerinden yıklayın. Direk olarak sizi o sayfaya yönlendirecektir.

Login • Instagram

 

Author

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

Fikirlerinizi Merak Ediyoruz