Kayseri Saç ekimi; Günümüzde bir çok insan saç dökülmesi sorunu ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu durumda insanların ilk aklına gelen şey saç ekimidir. Bazı kişiler tarafından saç dökülmesi ya da tabiri caizse kellik sorun olmazken başı insanlar için saç problemi ciddi derecede rahatsız edici olmaktadır. Bazı insanlar bu problemi hem uyguna getirmek hem de o anki heyecan ile çeşitli bitkisel ilaçlar ya da piyasada kolaylıkla bulunan kimyasal ilaçlar, şamşuanlar vb. gibi bir çok şey deneyebiliyor. Ancak bu saydığım çözümler ne kadar etkili ve güvenilir orası tartışma konusu. İlerleyen teknolojimiz sayesinde tamamen kalıcı ve tamamen güvenilir çözümler ortaya çıkmıştır, Kayseri saç ekimi ile bu olaydan tamamen kurtulabilirsiniz. Kayseri saç ekimi, güçlü ve genetik olarak kişinin dökülmeyen saç köklerinin alınıp boşluk bulunan kısımlarına aktarılması işlemidir. Tamamen steril bir işlem olan kayseride saç ekimi işlemini rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Kayseri Saç Ekimi Nasıl Yapılır?

Kayseri saç ekimi operasyonu öncesinde çeşitli analizler ve saç analizleri yapılır. Bu analizler sonucunda alınacak alan ve greft sayısı ile ekim yapılacak alan belirlenir. Ekimi gerçekleştirecek olan uzman, operasyon sonrasında oluşması beklenen yeni bir saç çizgisi çizer. Saç ekimi sırasında lokal anestezi veya sedatif anestezi kullanılır. Saç ekimi öncesi anestezi uygulaması sayesinde ağrısız ve ağrısız bir operasyon gerçekleştirebilirsiniz.

Günümüzde FUE yöntemi saç ekimi ameliyatı için ilk tercihtir.FUE saç ekimi, DHI saç ekimi teknolojisi kullanılarak yapılan saç ekiminde operasyon sırasında herhangi bir kesi yapılmamaktadır. Bu sayede saç ekimi ameliyatına bağlı yara izi oluşmayacaktır.

Saç ekiminde ilk adım ekim yapılacak donör alanın belirlenmesidir. En kaliteli saç ekimi için ense ve kulak arkası donör bölgelerdir. Saç kökleri özel bir mikro motor cihazı ile alınır.

Bu greftler özel solüsyon içinde muhafaza edilir ve yüksek kalitede yapılır. Deneyimli bir uzman, ameliyat öncesi belirlenen ekim alanına tek tek ekim yapacaktır. Greft, saç kökünün doğal açısına ve yönüne göre ekilmelidir. Bu sayede kayseri saç ekimi en doğal görünüme sahip olur.

Kayseri FUE Tekniği

Kayseri FUE saç ekimi donör bölgeden toplanan greftler tek tek ekim bölgesine transfer edilir. Ameliyat sonrası dikiş olmadığı için iz de kalmayacaktır. Bu nedenle FUE teknolojisi son yıllarda popülerlik kazanmıştır. 7 günlük iyileşme sürecinin ardından ciltte iz bırakmadan tüm süreç tamamlanır.

Kayseri DHI Tekniği

Kayseri DHI saç ekimi (Direct Hair Implantation) “doğrudan saç ekimi” anlamına gelir. Bu yöntemde greftin alınması için sadece uzmanların kullanabileceği “choi” adı verilen tıbbi bir kalem kullanılır ve bu kalemle alınan saçlar kesi veya geçiş açıklığı olmadan doğrudan cilt üzerine yerleştirilir.

Kayseride Kimler Saç Ekimi Yaptırabilir?

Genetik sebepler, hormonal problemler, stres, çevresel faktörler, kazalar gibi nedenlerle saçlarında seyrelme veya dökülme yaşayan kişilere saç ekimi yaptırılabilir. Saç ekimi ameliyatı olan kişinin ekim için gerekli sayıda ekime sahip olması gerekir. Doğuştan kel olan kişilere de günlük hayatta kose olarak adlandırılan saç ekimi yaptırılabilir. Saç ekimi için gereken greft sayısı kafa bölgesinde yeterli olmayabilir. Bu durumda boyun, sırt, göğüs, genital bölge gibi vücudun çeşitli bölgelerinden saç kökleri ekilebilir.

Kayseri Saç Ekimi Fiyatları

Kayseri Saç ekimi fiyatları kullanılan yönteme göre değişiklik göstermektedir.

Ucuz Kayseri Saç Ekim Merkezleri Hangileri?

Bu, ucuz Kayseri saç ekim merkezlerinin genellikle iyi olduğu anlamına gelmez. Bir klinik adına saç ekimi yapan bir yere, merdivenlerden aşağı denetim ve kontrol olmadan güvenemezsiniz. Alanında uzman olmayan kişiler tarafından hijyenik koşullarda doğru yapılmayan bir Kayseri saç ekimi işleminden sonra ek ücretler uygulanabilir.
ucuz kayseri Saç Ekim Merkezi‘ni tercih etmek yerine, daha önce olduğu gibi sağlıklı ve dolgun saçlara sahip olabilmeniz için alanında uzun yıllardır başarılı olmuş kişilere, alanında bilgi ve uzmanlara ulaşabilirsiniz.

Yazımız bilgilendirme amaçlıdır. Tanı ve tedavi için doktorunuza başvurunuz.

Author

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

Fikirlerinizi Merak Ediyoruz