Mayıs ayında dünyaya gelen kişilerin kendilerine has bazı özellikleri vardır. Mayıs hangi burç diyorsanız, Mayıs ayında doğanlar ya boğa ya da ikizler burcu olur.

Mayıs Hangi Burç?

Mayıs ayında doğanlar eğer ki 21 Nisan – 20 Mayıs arasında doğmuşlarsa burç aralığı boğa burcuna denk gelmektedir. Bunun dışında ise 21 Mayıs – 21 Haziran tarihleri arası doğanların burç aralığı ikizler burcunu göstermektedir.

Mayıs Burcu Nedir?

Mayıs ayında iki farklı burç tanımlansa da Mayıs ayı genellikle Boğa olarak temsil edilir. Venüs gezegeni Mayıs burcuyla birleştiğinde, bu burçtaki insanlar genellikle sakin ve duygusal olarak duygusaldır. İmza atabilir sahipleri de istikrarlı bir yapıya sahiptir; Maddi yönü de karakterinin bir parçasıdır.

Mayıs’ta Doğanların Burcu

Mayıs ayında doğan kişilerin burcu genellikle Boğa’dır. Boğa, tutarlı ve güvenilir bir kişi olarak tanımlanır. Belirli durumlarda risk almaktan hoşlanmayan Boğa burcu, işlerinde disiplinli ve sabırlı bir kişilik yapısını yansıtır.

Boğa Burcunun Özellikleri

21 Nisan – 20 Mayıs tarihleri ​​arasında doğan Boğa bireylerinin temel özelliklerini düşündüğümüzde; Halen yürüdüğü yolu kararlılıkla takip eden, topluma dostça yaşayan, rahatlamayı seven, para gibi maddi varlıkları araç olarak gören insanların olduğu görülmektedir. Venüs gezegeninin kuralı sayesinde, şanslı taşları elmastır. En sevdiği renkler parlak kırmızı, açık mavi ve pembedir. Cumayı ve altı sayısını uğurlu günler ve sayılar olarak temsil ederler.

İkizler Burcunun Özellikleri

21 Mayıs – 21 Haziran tarihleri ​​arasında doğan insanlar İkizler burcuna karşılık gelir. İkizler burcu insanları, bir konuda karar verirken hızlı zekalı, hızlı hareket eden ve hızlı düşünen insanlardır. Ancak hızlı düşünüp hareket etmelerine rağmen kolayca fikir değiştirirler. Dolayısıyla İkizler burcu insanları, ikili kişiliğe sahip kişiler olarak da tanımlanabilir. Ayrıca İkizler burcu, bazen maddi şeylere çok önem verir, bazen de elde ettiği tüm kazanımları çarçur eder; Ayrıca çok çekici bir görünüme sahip.

Burç yorumları için Astroloji’ kısmını ziyaret etmeyi unutmayınız..

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere!

Author

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

Fikirlerinizi Merak Ediyoruz