Bugün hiç alışık olmadığınız bir konu ile karşınızdayım. “Ürün İncelemeleri” adı altında sevdiğim beğendiğim ürünleri sizlere aktarmak istiyorum. Öncelikle şunu belirteyim ki bu başlık adı altında yayınlanan hiçbir içerik sponsorlu olmayacak, erkek sözü. Eğrisiyle doğrusuyla tamamen müşteri gözüyle sizlere deneyimlerimi aktaracağım.

Giriş kısmımızda yaptığımıza göre ilk ürünümüze geçebiliriz. İlk ürünümüz Ozpack. Ozpack ürünlerini bir çoğunuzun duyduğuna eminim, duymayanlar için ise hemen brief vereyim. Çanta 😀. Hâlâ anlamadım diyorsanız hemen Ozpack’ın sitesine (https://www.ozpack.com.tr/) girip hızlıca bir göz atabilirsiniz ben sizi burada bekliyorum..

Ozpack Nedir?

Ozpack 2010 yılında kurucuları olan Osman Can Özcanlı’nın ABD`deki öğrencilik zamanında keşfettiği bir ürün. Osman’ın lakabı olan Oz’danda Ozpack ismi meydana gelmiş.

Ozpack’ın doğuş hikâyesini şu videodan izleyebilirsiniz;

Ozpack Almaya Nasıl Karar Verdim?

Hayatım biraz fazla koşuşturma içinde önce okula gidiyorum okuldan çıkıp ofise geçiyorum derken hem bilgisayar çantası olarak kullanacağım hem de kitabımı defterimi koyacağım bir şeye ihtiyacım vardı. Sözlüklerden ve videolardan araştırmadan alışveriş yapmayan birisi olarak hemen araştırmaya koyuldum. Ozpack’ın çok fazla muadili mevcut amman ona dikkat edin. Ozpack benzeri diye internette arama yaptığınız zaman çıkmakta. Bu kadar kaliteli olabileceğini sanmıyorum. 5-10 kuruş için eldeki bulgurdan olmanın bir gereksinimi yok diye düşünüyorum.

Ozpack’ın çok fazla muadili mevcut amman ona dikkat edin. Bu kadar kaliteli olabileceğini sanmıyorum. 5-10 kuruş için eldeki bulgurdan olmanın bir gereksinimi yok diye düşünüyorum.

En sonunda dedim ki evet Enes senin aradığın şey tam olarak bu.

Neden Ozpack?

Benim aldığım Ozpack business olan modeli. Şimdi sizlere şu şekilde aktarayım ürün çok kaliteli, cezbedici bir noktası da şu ‘Ömür Boyu Garantili.’ bunu duyduktan sonra aklımda hiçbir soru işareti kalmadı zaten.

Ozpack Fiyatları

Ürün elinize aldığınız ilk andan itibaren ben kaliteliyim diye bağırıyor resmen. Bundan ötürü fiyat konusuna fazla takılacağınızı sanmıyorum. Benim tek takıldığım nokta isim yazdırmak bana biraz pahalı gibi geldi, ancak isimde olmasın diyip geçtim o konuyu da. Ozpack kendi yapmış olduğu mobil uygulamasında indirim çarkı uygulaması başlatmış. İndirim çarkı sayesinde ek indirimler kazanabilirsiniz. Sizler için oluşturulan %20 lik hediye kodunuzu kullanmayı unutmayınız.

 

Hikayesi öğrenciyken elindeki kitapları taşımamakmış ama bakın mevzu şimdi nerelere gelmiş. Benim hayalim de özgürleşmek, dünyaya açılmak, bakalım nasıl olacak 😀. Ozpack ailesine teşekkürler.

Daha fazlası için takipte kalmayı unutmayın!

Author

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

2 Yorum

  1. Ozpack alıp almamak konusunda çok kararsız kalıyorum, bazı durumlarda çok ihtiyaç var gibi bazen de elde taşımak zorlu olacak gibi geliyor.
    Kafa karıştırıcı..

Fikirlerinizi Merak Ediyoruz