Postegro (Lili), kullanıcının hesabı Instagram‘da gizli olsa bile hesaplarını herkese açık hale getirebilir. Ayrıca hesabınızı gizli tutmak istiyorsanız, Postegro hesap silme prosedürünü izlemelisiniz. Postegro hesap kaldırma gizleme işlemlerini adım adım uyguluyoruz. Uygulama Google Play’den kaldırılmış olsa da bazı şekillerde yine de indirilebilir.

Postegro’dan (Lili) Hesabınızı Nasıl Gizlersiniz?

Postegro’dan (Lili’den) bir hesabı silmenin yolu aslında çok basit. Öncelikle lili-app.com/unlist adresini ziyaret edin. Sonraki sayfayı doldurun ve aşağıdaki gibi gönderin. Mesajınızı İngilizce yazmak, karşı tarafın anlayabileceği önemli bir ayrıntıdır.

postegro engelleme - Postegro (Lili) Hesap Kaldırma ve Hesabınızı Gizleme

Anında olmasa da Postegro (Lili) talebinizi işleme alacak ve zamanla hesabınızı uygulama üzerinden kaldıracaktır.

Postegro Hesap Koruma & Hesap Gizleme Nasıl Yapılır?

 • Postegro unlist sitesine giriyoruz,
 • açılan sayfada karşımıza çıkan unlist form kısmına tıklıyoruz,
 • instagram kullanıcı adımızı ve mailimizi yazıyoruz,
 • mesaj kısmını ingilizce olarak yazıyoruz, buraya neden gizlemek istediğinizi yazıyorsunuz,
 • send message diyerek gönderiyoruz,

bu aşamadan sonra tek yapmamız gereken beklemek oluyor. Postegro (Lili) yöneticileri sizlerin hesabına bakarak gizlenmesi gerekiyorsa gizliyor ve başkası göremiyor

Postegro (Lili) Gizli Hesapları Nasıl Görebiliyor?

Postegro uygulaması düzgün çalışması için bir hesapla oturum açmanızı gerektirir. Bu sayede takip ettiğiniz tüm hesaplara ulaşabilir ve bir havuz oluşturabilirsiniz. Bu nedenle, oturum açmış her kullanıcının hesabına erişerek, Postegro her gün erişebilecekleri hesap sayısını artırabilir. Postegro benzeri bir uygulamada, sistem bu sistemi iyileştirmek ve sahte hesapların uygulamaya girmesini engellemek için en az 30-50 takipçi ile giriş yapmanızı gerektiriyor.

Postegro Güvenli Şekilde Nasıl Kullanılır?

Eğerki Postegro’yu gerçekten kullanmak istiyorsanız size naçizane tavsiyem fake hesap açarak kullanmanızdır.

Postegro’ya dair olarak sormak istediğin her türlü soruyu cevaplamaya hazırım aşağıda ki yorum kısmı üzerinden benimle iletişime geçerseniz tecrübelerimi sizinle paylaşabilirim. Daha fazlası için takipte kalın!

Author

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

17 Yorum

 1. Pınar Canpolat Yanıtla

  Postegro geliştiricileri, dilerim parmaklarınız kireç tutar, kolunuz kopar yada bilimum boka batarsınız…

 2. Tümay Saraçoğlu Yanıtla

  İnstagramın güvenlik açığı postegro ortaya çıkardı. Hesaplarınızı gizlemenize gerek yok artık açın kurtulun 😂

 3. ahhahhaha lanet olsun ki bu yazıyı okuduktan sonra lili’ye giriş yaptım ve eski sevgilimin hesabına baktım. Keşke bakmasaydım orası ayrı konuda 😀 Ayrıldıktan sonra 22 tane kız eklemiş, benim o kadar kız tanıdığım yok :/ Güzel bir uygulama kafayı yemek istiyorsanız uygulamaya göz atın :/

 4. Bu tür uygulamalar gizliliği ihlal ediyor. Nasıl izin veriliyor anlam veremiyorum. Şikayet edilse dahi bir işlem yapılmıyor. Ayrıca bilgilendirme için teşekkürler.

 5. Postegro uygulaması bende çok fazla kuşku uyandırıyor. Gizliliğimi ihlal edebileceği için kısa zamanda postegro kullanmaktan vazgeçtim.

 6. Çünkü aylık 500 tl yatitoyorlar manyaklar o yüzden para gelen yeri hiç kapatirlarmi 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 7. unlist dediğiniz linke giremıyorum internet proxy veya guvenlık ayarlarınızı kontrol edın dıyor nası gırebılırım. kendımı postegrodan kaldırmak ıcın yapıyorum da

 8. Hesabıma postegro tarafından bakılmasını istemiyorum . Bunu nasil engelleyebilirim?

 9. Peki lili üzerinden gizlenmiş hesaplara ulaşım şansımız varmı? Yani bu program üzerinden gizlenmiş silinmiş bir hesabı başka bi program üzerinden görme şansımız nedir ?

Fikirlerinizi Merak Ediyoruz