Birçokları için Google Chrome bugün en iyi arama motorudur: çok hızlı çalışır, sezgiseldir, kullanımı kolaydır. Bu deneyiminizi daha üst seviyelere çıkarmak ister misiniz? Sık kullanılan Google Chrome eklentileri listesi karşınızda!

Tüm arama motorları aynı amaca hizmet eder. Hepsi internette arama yapmanızı sağlar. Peki, Google Chrome’u kullanıcılar tarafından en çok beğenilen arama motorlarından biri yapan nedir? Birçoğu için fark yaratan Google Chrome uzantılarıdır.

Uzantılar, eylemleri daha hızlı ve kolay bir şekilde yürütmek için tarayıcıya entegre edebileceğimiz uygulamalar veya araçlardır. Hem özel hayatınızda hem iş yerinizde hem de ders çalışmalarınızda size hizmet edebilecek pek çok çeşidi vardır.

Sık kullanılan Google chrome eklentileri çeşitlerinden en az bir tanede olsa kullanmışsınızdır, ancak Google’dan en iyi şekilde nasıl yararlanacağımızı gerçekten biliyor muyuz? Muhtemelen hayır. Arama motorunuzda eksik olmaması gereken uzantıların listesi için yazıyı okumaya devam edebilirsiniz.

İçindekiler

Sık Kullanılan Google Chrome Eklentileri Listesi

AdBlock

Sık Kullanılan Google Chrome Eklentileri - AdBlock
Sık Kullanılan Google Chrome Eklentileri – AdBlock

Sık kullanılan Google Chrome eklentileri listesine AdBlock’u dahil etmesem olmazdı. Hiç ekrana her tıkladığınızda bir film veya TV şovu reklamı ile karşılaştınız mı? Ya da açılır sekmeleri kapatmayı denediniz mi?

Kaç kez bir bağlantıya erişmeyi denediniz ve istenmeyen reklam sekmelerini kapatmak zorunda kaldınız? Neyse ki, Google Chrome size bu sekmeleri engelleyen bir uzantı olan AdBlock’u sunuyor. Kullanmak için hemen indirebilirsiniz.

Avast Online Security

Avast Online Security
Avast Online Security

Tüm bilgisayarlar antivirüs deneme sürümüyle birlikte gelir. Ama süresi bittiğinde, herkes yeni bir virüs programı satın almaz. İnternetten bilgisayarınıza birçok virüs girebileceğinden programsız olmak tehlikeli olabilir.

Avast Online Security eklentisi bu konuda imdadınıza yetişiyor. Girmek istediğiniz bağlantıların güvenliğini analiz eden bir uzantı olan Avast Online Security ile bilgisayarınızı korumanız artık çok kolay. Kurun ve güvenli olmayan sayfaları unutun.

Toby

Toby
Toby

Toby, tüm arama motorlarında sekmeleri yönetmenin pratik bir yoludur. Hiç sekme gruplarını kaydetmek ve günlerce açık tutmak istediniz mi? Hepimizin başına gelmiştir.

Toby, sekmeleri ve sekme gruplarını düzenlemenize ve kaydetmenize ya da bunları etiketlerle kategorilere ayırmanıza olanak tanır.

Ayrıca, hangi koleksiyonda saklandığını hatırlamamanız durumunda belirli bir bağlantıyı aramanıza da imkan sağlar. Böylece tek tıkla istediğiniz bağlantıya ulaşabilirsiniz.

Böylece Sık Kullanılan Google Chrome Eklentileri  konusuna değinmiş olduk. Daha fazlası için takipte kalmayı unutmayın!

Author

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

1 Comment

  1. chrome sanırım adblock desteğini kaldırıyor. daha doğrusu engelliyor. onun harici toby eklentisi pek bilinmez ama iş hayatında da inanılmaz kolaylık sağlıyor.

Fikirlerinizi Merak Ediyoruz