2018 yılından bu yana “Enes Tektaş” ismiyle kurulan ve bu isim doğrultusunda yayın hayatına devam eden EnesTektas.com bir blog daha doğrusu kişisel blog sitesidir, tüm yazıları şahsım tarafından özgün bir şekilde yazılmaktadır. Bu kişisel blog para kazanmakdan ziyade bilgi birikimlerimi insanlara aktarmak için kuruldu. Derseniz e o zaman neden reklam alıyorsun, bu blog ekosisteminin içerisinde canlı kalabilmek için her blog finansal olarak desteklenmektedir. Bundan dolayı bu blogdan dolayı gelen gelirler teknik giderlere harcanmaktadır. Hem bu blog hem de benim hakkımda daha fazla bilgiye ulaşmak için Hakkımdasayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Bu blogdaki amacım klasikleşmiş 3. kişi ağzından yazılmış olan yazıları yayınlamaktan ziyade kendi dilimden yazdığım makaleleri deneyimleri yaşadıklarımı “Gerçek Okurlarıma” iletmek. Bunun için büyük bir özveriyle çalışıyorum. Kimileri için bilgisayar başında iki tuşa bas hoop gibi gözükebilir ama gel bunu bir de bana sor. İstatistiklere baktığımız zaman beni sevmiş olma olasılıkları baya fazla, nerden mi vardım bu tanıya her ay 40.000+ kullanıcı yazılarımı okuyor. Bende şaşkınlıklar içerisindeyim!

Nasıl Reklam Verebilirsiniz?

Geldik işin en can damarına. Neden reklam için EnesTektas.com tarafınızdan tercih edilmeli sorusunun cevabına. Eğer ki reklam verme amacınız ürününüzün tanıtımını yapmak ve Google’da üst sırada bir blogda tanıtmak istiyorsanız eğer ki benimle iletişime geçebilirsiniz.

Bu kişisel blog içerisindeki yazılarım genellikle Google’a uygun şekilde yazılmakta ve zaman zaman düzenlenmektedir. Bana reklam verdiğiniz takdirde tamamen Google uyumlu, kuralları güncel ve tamamen özgün bir siteye reklam vermiş olacaksınız. İsterseniz tanıtım yazılarınızı ben yazabilirim, ya da tanıtım yazısı desteğinde bulunabilirim.

Kişisel blog istatistiklerime, reklam şartlarına ve ücretleri öğrenmek için bana İletişim sayfasından ulaşabilirsiniz, eğerki aramızda kalacağına dair söz verirseniz sizinle en güncel istatistikleri paylaşacağım. Banner, footer link ya da tanıtım yazısı çalışması için hi@enestektas.com mail adresi üzerinden benimle iletişim kurabilirsiniz.