Temmuz ayında dünyaya gelen kişilerin kendilerine has bazı özellikleri vardır. Temmuz hangi burç diyorsanız, Temmuz ayında doğanlar ya yengeç ya da aslan burcu olur.

Temmuz Hangi Burç?

Temmuz ayında doğanlar, doğum tarihleri ​​22 Haziran ile 22 Temmuz arasındaysa yengeç olarak kabul edilir. 23 Temmuz – 22 Ağustos tarihleri ​​arasında ise Aslan burcundadır.

Temmuz Burcu Nedir?

Temmuz ayı burçları Yengeç ve Aslan’dır. Yengeç burcu hassas ve son derece hassastır. Omuzlarındaki tüm yükleri sorumluluk duygusuyla taşıyan ya da bunlarla baş etmeye çalışan Yengeç burcu, yanıltıcı bir kişilik de taşır. Duygusal durumları nedeniyle, güçlü sezgisel Yengeçler, insanların kendilerine karşı anlayış göstermelerini bekler. Bu nedenle çevresine karşı duyarlı, sıcak, yardımsever ve muhataplarının kendisine karşı bu şekilde davranmasını ister.

Aslan burcuna sahip insanlar liderlik güçleri ile ayırt edilirler. Bu liderlik yönünü otoriter yeteneklerle daha fazla geliştiren insanlar, genellikle diğer insanların hayatlarına karışmaktan ve onlar için plan yapmaktan zevk alırlar. Emir vermeyi seven ama emir almayı sevmeyen Aslan burcu, her zaman çevresine uyum sağlamaya çalışmak için gayretli bir çaba içindedir. Ayrıca, ilgili, aktif, şefkatli ve insanları seven insanları da temsil eder.

Temmuz’da Doğanların Burcu

Temmuz ayında doğan insanlar Yengeç ve Aslan’dır. Yengeç insanının bireysel kişiliğinde, eylemleri her zaman hassastır ve kolayca korkar. Kanserler, daha fazla karar verirken duygularına göre hareket etmeyi tercih eden ve insanlara davrandıkları gibi davranılmayı bekleyen endişeli kişilerdir. Aslanlar arasında; Bunlar liderlik olgusuna entegre olmuş kişilerdir. Hayvanlar aleminde olduğu gibi aslan kral ve diktatör birdir. Bu durum Aslan burcuna kadar uzanır. Ancak bunun dışında, doğası gereği insanların hayatlarına müdahale etmeyi seven kibirli, yardımsever ve harika Aslan bireyleri de sunabilirler.

Yengeç Burcunun Özellikleri

Yengeç, kadın kaderi grubuna aittir. Ay gezegeni tarafından yönetilen yengeçler, taş incinin kendilerine iyi şans getirdiğine inanırlar. Bu burç için şanslı günler ve sayılar, Oğlak burcunun tam aksine, sırasıyla Pazartesi ve Pazartesi’dir. Metal olarak gümüşle birleşen ve gri ve leylak gibi renkleri seven Yengeç, nilüfer veya nilüfer gibi bitkileri severler.

Aslan Burcunun Özellikleri

Ateş grubuna ait olan ve sabit bir vizyona sahip olan kişiler Aslan burcuna aittir. Yönetici gezegenleri güneştir. Bir ve dört sayıları uğurlu sayılardır. Özellikle altına yakın renkleri severler. Sarı yeşim uğurlu bir taştır. Zıt burç Kova’dır.

Burç yorumları için Astroloji’ kısmını ziyaret etmeyi unutmayınız..

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere!

Author

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

Fikirlerinizi Merak Ediyoruz