Premium’a para kaptırmadan, dış güçlerin oyunlarına gelmeden iPhone’a YouTube’dan video indirmek mi istiyorsunuz? Bu rehber sayesinde basit yöntemle saniyeler içinde istediğiniz tüm YouTube videolarını tamamen ücretsiz indirebilirsiniz..

Biliyorsunuz ki YouTube, videoları indirme ve sonradan çevrimdışı izleme gibi etkinlikleri sadece Premium kullanıcılarına sunuyor. 4.5G üzerinden YouTube videolarını izlemek için ise milyarder olmanız gerekli, sanırım. Bundan dolayı, bu yazımızdan faydalanmanız şart.

YouTube’dan iPhone’a video indirmek istiyorsanız, hadi artık geçelim! Documents’i kullanarak nasıl video indirebileceğimizi öğrenelim.. Hadi geçelim;

[box type=”warning” align=”” class=”” width=””]YouTube videolarını iPhone’a nasıl indireceğinizi öğrenmeden önce, bir videonun linkini (URL) kopyalamayı öğrenmelisiniz. Bu adımı öğrenmeden, diğerlerine geçmeyin.[/box]

YouTube’da Video Linki (URL) Nasıl Kopyalanır?

 • iPhone’unuzdan YouTube uygulamasına girin.
 • İndireceğiniz YouTube videosunu açın.
 • Videonun altındaki “Paylaş” butonuna tıklayınız, daha sonra “Bağlantıyı Kopyala”ya tıklayın.

youtube videolari iphonea nasil i̇ndirilir year - YouTube Videoları iPhone’a Nasıl İndirilir?

Harika! Şimdi Documents uygulaması ile videomuzu indirmeye başlayabiliriz.

iPhone’a YouTube Videoları Nasıl indirilir?

iPhone telefonumuza YouTube videolarını indirmek için bize Documents by Readdle uygulaması ve savefrom.net sitesi bizlere yardımcı olacak bu süreçte.

iPhone’umuza YouTube videolarını indirmek için bize Documents by Readdle uygulaması ve savefrom.net internet sitesi yardımcı olacak.

 • Buraya tıklayarak, App Store’dan Documents by Readdle uygulamasını indirin ve telefonunuza kurun.
 • Uygulamanızı açın ve karşınıza çıkan adımları Next ile devam ettirin.
 • Uygulamamız hazır hale geldiyse eğer ki, sağ alt köşedeki pusula işaretine tıklayınız, tarayıcı moduna geçebilirsiniz.
 • Adres çubuğuna savefrom.net yazın ve “Git”e tıklayın.
 • Açılan sayfada Video bağlantınızı buraya yapıştırın” kısmına daha önceden kopyaladığınız YouTube videomuzun linkini yapıştıralım.
 • YouTube videonuzu hangi kalite ve hangi dosya formatında indirebileceğinizi seçmenizi isteyecektir.
 • İstediğiniz seçimi yaptıktan sonra, İndir seçeneğine tıklayın.
 • Videonuzu telefonunuza indirmeden önce, dosyanın adını ve nereye ineceğini kendiniz belirleyebilirsiniz.

İşte, hepsi bu kadar. Uzun gibi görünüyor ancak bir kere bu işlemi öğrendiğinizde, bu işlemin yalnızca saniyelerinizi alacağını göreceksiniz.

Bu yöntem size yardımcı oldu mu?

Eğer dediğim yöntemler ile iPhone’unuza YouTube videolarınızı indirmeyi başardıysanız, aşağıdaki yorum kısmından bana teşekkür edebilir ya da karşılaştığınız sorunlara çözüm bulmamı isterseniz sorunlarınızı yazabilirsiniz 👏

Author

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

1 Comment

 1. 10 yıldan uzun süredir iPhone kullanan birisi olarak işime çok yaradı. Yıllardır saçma yöntemlerle video indirmeye çalıştım. En mantıklı yöntem bu.

Fikirlerinizi Merak Ediyoruz