Nasıl Yapılır?

Sınırsız Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

Birçok noktada işimize yarayan gmail hesaplarını açarken bazı noktalarda sorunlar yaşıyoruz. Bu bazen numaradan kaynaklı yahut daha da değişik sebeplerden ötürü olabiliyor. Bu tür bir sorun ile karşı karşıya kalmanız durumunda, hangi çözüm yollarını uygulayabileceğinizi sizlerle paylaşmak istedim.

Sınırsız Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

Sorusunun yanıtlarını verenlerin çoğu kullanıcıları hayal kırıklığına uğrattı. Bizlere de  başvuran kullanıcılar için kesin ve net bilgi verme gereksinimi duyduk. Bu şekilde hem gmail hesabı satarak hem de dilediğiniz şekilde kullanarak kazanç sağlayacaksınız. Gmail hesabı açmak için bilgisayar ya da laptobunuzu kullandığınızda en fazla 1-2 hesaba izin vermekte ardından telefon doğrulaması istemektedir. Bunun dışında telefonunuzun ayarlar kısmında hesaplar seçeneğinde Google hesabı ekleyebiliyorsunuz ancak bu seçenek de 3 mailden sonra telefon doğrulaması gerektirmekte. Telefon doğrulaması fazlaca yapıldığında artık telefon numaranızı doğrulamak için de Google tarafından kabul edilmemektedir. Bu nedenle bu sorunlardan kurtulmanın bazı yollarını açıklayalım;

sinirsiz gmail hesabi nasil acilir - Sınırsız Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

  1. Modemi Açıp Kapatarak Hesap oluşturma;

Google Chrome ya da hesap açacağınız tarayıcının tarama ve indirme geçmişini, çerezleri sildikten sonra modeminizi kapatıp açınız. Bu durumda modeminiz yeni IP adresi alacaktır. Google daha önce mail ya da Google hesabı açtığınız IP den farklı bir IP tespit ettiğinde size izin verecektir. Ancak bu aynı şeyin sürekli tekrarını gerektiriyor.

  1. Proxy Ya Da VPN Bağlantısı Kullanarak Hesap Oluşturma;

Proxy ya da VPN ile sürekli IP adresinizi değiştirebilirsiniz. Bu size sınırsız Google hesabı açma imkânını sunar. Gmail hesabı açmak için en kesin ve net yol budur.

Benzer Şeyler
  1. Telefonunuzu Kullanarak Hesap Oluşturma;

Telefonlar ayarlar> Hesaplar> Hesap Oluştur> Google Ayarı ile günde en az 3 tane mail ya da hesap oluşturabiliyorsunuz. Bunu günlük olarak adet haline getirip. Örneğin; özelbirisim1@gmail.com , özelisim2@gmail.com vesaire şeklinde şifrelerini aynı yaparak 2 adet gmail adresi oluşturup biriktirebilirsiniz.Google hesabı para demektir.

  1. Bilgisayar Ya Da Laptop Kullanarak Hesap Oluşturma;

Bilgisayarınız ile günde 2-3 mail adresi açabilmekte ve yukarıdaki şekilde birikim yapabilmektesiniz. Telefon ve bilgisayarınızı kullandığınızda günde en az 4 mail adresi elinize geçmiş olur.

Gmail Hesaplarından Kazanç Sağlayabilir Miyim?

Evet, gmail hesaplarından kazanç sağlamak mümkün. Gmail hesaplarının şu an 1 ila 2 TL arasında sınırsız alıcıları bulunuyor. Bu kazanç sistemini adım 1 ve 2 ile sorunsuz bir şekilde uyguladığınızda günlük en az 10 – 15 TL kazanırsınız. ‘’Sınırsız Gmail Hesabı Nasıl Açılır’’ sorusunun cevabında kazanç gizlidir. Bu da aylık 500 TL’ye tekabül eder. Genel olarak baktığımızda ise 500 TL bence hiç fena bir kazanç değil, ne dersiniz :)

Bugün sizlere gmail hesapları ile ilgili birçok noktada bilgi vermek istedim. Umarım hayatınızı kolaylaştıracak ve işinize yarayacak bilgiler olmuştur.

 

Enes Tektaş

Pek az özelliği olan melankoli ve süper kahramanlığa eğilimli bir adam.

Benzer Şeyler

2 Yorum

  1. Mail açmak şuanda bazı kişiler tarafından iş kaynağı olmuş ve aylık bunlardan güzel gelir elde ediyorlar ve bununda her iş gibi ayrı bir zorluğu bulunmaktadır bir cihazda 2-3 mail adresi açtıktan sonra diğerleri doğrulamaya düşmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu